Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», поверненню підлягають всі категорії товарів протягом 14 днів з моменту покупки, представлені в інтернет-магазині Редi. При цьому вони повинні бути в належному стані (в тому ж, в якому були при покупці), в оригінальній упаковці та з повним комплектом поставки.

Клієнт має право повернути товар продавцеві, через невідповідність розмірів, зміни колірних переваг, незадоволеності якістю вироби і іншим приводів, позначити які можна, як «невідповідність очікуванням». В даному випадку клієнт має право повернути товар або обміняти його на аналогічний (в разі необхідності – з доплатою). Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 діб з моменту отримання товару. Витрати на транспортування в даному випадку оплачує клієнт.

Умови обміну або повернення:

  • наявність непошкодженою оригінальної упаковки;
  • відсутність на товар слідів експлуатації і механічних пошкоджень;
  • повна комплектація;
  • наявність всіх ярликів і документів (чека, інструкції, гарантійного талона).

Товар неналежної якості підлягає поверненню, ремонту або заміні, в разі виявлення заводського браку протягом гарантійного терміну.

Хотілося б акцентувати вашу увагу на тому, що продавець має право відмовити в обміні або поверненні в тому випадку, якщо:
  • товар повернули в неповній комплектації;
  • оригінальна упаковка відсутня або пошкоджена;
  • товар носить на собі явні сліди механічних пошкоджень (подряпини, тріщини, відколи й ін.).

У разі повернення товару, ви можете отримати суму його вартості назад на карту, якщо оплата була здійснена онлайн картою Visa / MasterCard (з вирахуванням комісії платіжної системи) або готівковим розрахунком. При цьому, транспортні витрати пов’язані з поверненням з вини інтернет-магазину Редi, оплачує він же. Всі інші витрати лягають на покупця.

У разі повного дотримання описаних вище умов, продавець зобов’язується здійснити повернення грошей, не пізніше, ніж через 7 днів після відмови від товару.

У разі виникнення будь-яких питань – задавайте їх нашим операторам.

Щиро сподіваємося, що вам ніколи не доведеться заходити на дану сторінку!